Struktura kotwiczna, tylna kanapa Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer 2006-

2 099,00 zł Brutto

Struktura kotwiczna pasów bezpieczeństwa dla miejsc drugiego rzędu dedykowana do: Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer, od 2006 roku do wersji bieżących

: 9SC0103001V01
Ilość

Dostępny w 24 h
 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

30 dni na zwrot

Struktura ma komplet dokumentacji pozwalającej na dodanie  dodatkowych miejsc siedzących w kampervanach bazujących na powyższych modelach aut.

W przypadku gdy chcesz na bazie tego produktu dodać dodatkowe miejsca siedzące do dokumentów auta  ISOFIX dostępny na innej naszej aukcji jest elementem obowiązkowym.

Przy aktualnym stanie prawnym w Polsce strukturę tą może zamontować i obudować (zgodnie z dostarczonymi przez Nas wytycznymi)  firma posiadająca wpis PKD 45.20.Z.

Wykonane zmiany wymagają  zatwierdzenia jednostkowego wykonywanego przez ITS (Instytut Transportu Samochodowego) koszt: 1300zł netto

Po zatwierdzeniu zmian technicznych pozostaje przegląd na SKP i wizyta w urzędzie komunikacji

Struktura kotwiczna jest w pełni przebadanym rozwiązaniem pozwalającym na stworzenie dodatkowych miejsc siedzących w kampervanach, jednocześnie umożliwiając pełną swobodę zagospodarowania przestrzeni pod kanapą drugiego rzędu (schowek który powstaje pod siedzeniem ma ponad 200 litrów pojemności)

-Produkt homologowany- gwarancja bezpieczeństwa użytkowania, kompletne testy dla regulaminu R14, R16 i R17

-waga 13,5 kg -  najniższa dostępna waga zestawu pozwala optymalizować wagę zabudowy,

- kompletny, dedykowany zestaw kotwiczący strukturę do konstrukcji auta,

-wysoka jakość wykończenia- laserowo wycinane podzespoły, spawanie robotami spawalniczymi i wysokiej jakości wykończenie lakiernicze dają produkt najwyższej jakości,

- swoboda zabudowy struktury a także możliwość indywidualnego doboru szerokości siedziska

- w połączeniu z obniżanym systemem stolika pozwala na stworzenie dodatkowych miejsc do spania

Opcje dodatkowe:

- isofix,

- system regulowanych zagłówków,

Opis

Model Auta
Citroen Jumper, Fiat Ducato, Peugeot Boxer
Kod Reimo
59101

Specyficzne kody

Zobacz także

Obrotnica fotela Fiat Ducato Peugeot Boxer Citroen Jumper 2006-

Obrotnica dedykowana do: Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer, pasuje do wszystkich modeli i wersji od 2006 roku do wersji bieżących. (obrotnica nie pasuje do foteli z amortyzacją)

Szczegółowe instrukcje montażu produktów publikujemy na naszym profilu na Facebook, zapraszamy: https://www.facebook.com/Moto-Blend-258461994828734/

Cena 599,00 zł

Podwójny fotel obrotowy kanapa Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer 2006- Prawy

Podwójna obrotowa kanapa zastępująca prawy fotel pasażera. Kanapa pasuje do wszystkich wersji i modeli Fiat Ducato, Peugeot Boxer i Citroen Jumper od 2006 roku do modeli bieżących.

Uwaga: Ze względu na wysokość oparcia kanapa nie jest kompatybilna z górną półką w kabinie występującą w wersjach towarowych tych modeli aut.

Podana cena dotyczy kanapy bez tapicerki

Cena 9 299,00 zł

Obniżona podstawa fotela -40mm Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer 2006-

Obniżone podstawy fotela do: Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer, pasują do wszystkich modeli i wersji od 2006 roku do wersji bieżących

Podstawa obniża mocowanie foteli przedniego rzędu o 40mm względem podstaw oryginalnych pozwalając zredukować wysokość siedzenia po zamontowaniu obrotnic.

Idealne rozwiązanie dla osób niskiego wzrostu lub preferujących niską pozycję za kierownicą.

Podstawa jest przystosowana do montażu po lewej i prawej stronie

Cena 839,00 zł