Lista produktów marki Sportscraft

SPORTSCRAFT Fahrzeugtechnik GmbH

Sportscraft to Niemiecka marka bardzo dobrze znana w świecie aut kempingowych. Firma istniej od 1980 roku i od samego początku prowadzi bardzo intensywną ekspansię na rynkach europejskich. Od 2002 roku jest częścią  grupy Sunviauto o globalnym zasięgu specjalizującej się w produkcji foteli dla szeroko pojętej branży automotive mającej fabryki w całej Europie jak i w Afryce. Oferta firmy jest niezwykle szeroka i rozbudowana o wiele wariantów i produktów specjalnych niedostępnych u żadnego z konkurentów. Sportcraft to w branży synonim niemieckiej "porządności".  Prostota, trwałość  i najwyższa jakość wykończenia to cechy produktów marki Sportcraft.  

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Obniżona podstawa fotela -40mm Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer 2006-

Obniżone podstawy fotela do: Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer, pasują do wszystkich modeli i wersji od 2006 roku do wersji bieżących

Podstawa obniża mocowanie foteli przedniego rzędu o 40mm względem podstaw oryginalnych pozwalając zredukować wysokość siedzenia po zamontowaniu obrotnic.

Idealne rozwiązanie dla osób niskiego wzrostu lub preferujących niską pozycję za kierownicą.

Podstawa jest przystosowana do montażu po lewej i prawej stronie

Cena podstawowa 1 079,00 zł Cena 979,00 zł

Obrotnica fotela Volkswagen VW Transporter T5 T6 T6.1

Obrotnice foteli do Volkswagen T5,T6 i T6.1. Obrotnice pasują do wszystkich modeli (Transporter, Multivan, Caravelle)  od 2003 roku do bieżących.

Obrotnica kompatybilna z fabrycznym akumulatorem umieszczonym pod fotelem kierowcy.

Montaż obrotnicy pod fotelem kierowcy wymaga modyfikacji mocowania hamulca ręcznego

Cena podstawowa 1 299,00 zł Cena 1 149,00 zł