Lista produktów marki SCOPEMA

Marka SCOPEMA od samego początku, czyli od 1981roku związana była z motoryzacją. Firma w początkowym okresie zajmowała się produkcją foteli do samochodów wyścigowych, a także tworzyła fotele dla aut niskoseryjnych między innymi (Citroen Visa Chrono, Renault JP4, Renault 5  Belle Ile..) Od 1988 roku firma weszła do branży pojazdów kempingowych, gdzie szybko usytuowała się na pozycji lidera w produkcji foteli i kanap przeznaczonych do aut kempingowych. Wysoka jakość produktu, perfekcyjne dopasowanie i dbałość o detale to znaki rozpoznawcze marki. Scopema sprzedaje swoje produkty do ponad 20 krajów na całym świecie, a jej produkty cieszą się uznaniem zarówno wśród producentów aut kempingowych  jak i ostatecznych odbiorców. Oferta firmy jest bardzo szeroka i stale się rozrasta, marka SCOPEMA dała się poznać jako producent najszybciej reagujący na pojawienie się nowych modeli aut na rynku i dzięki temu stale utrzymuje pozycję lidera.

Aktywne filtry

Adapter obniżający mocowanie dźwigni hamulca ręcznego Ford Transit V 2001-2013

Adapter obniżający mocowanie hamulca ręcznego, tak aby nie kolidował z fotelem w trakcie obrotu. Adapter dedykowany do wszystkich wersji i modeli Ford Transit od 2001 do 2013 roku.

Pod poniższym linkiem prezentujemy naszą autorską instrukcję montażu tego produktu:

https://www.facebook.com/pg/MotoBlendPoland/photos/?tab=album&album_id=401544130520519&__tn__=-UC-R

Cena 99,00 zł
Obrotnica fotela Volkswagen...
  • Wyprzedaż!
  • -250,00 zł

Obrotnica fotela Volkswagen VW Transporter T5 T6 T6.1 Lewa

Obrotnice foteli do Volkswagen T5,T6 i T6.1. Obrotnice pasują do wszystkich modeli (Transporter, Multivan, Caravelle)  od 2003 roku do bieżących.

Montaż obrotnicy pod fotelem kierowcy wymaga zastosowania adaptera obniżającego zamocowanie dźwigni hamulca ręcznego.

Ze względu na nisko profilową konstrukcję obrotnicy nie możliwy jest jej montaż pod fotelem kierowcy gdy auto jest wyposażone w akumulator pokładowy.

Cena podstawowa 949,00 zł Cena 699,00 zł