Lista produktów marki SCOPEMA

SCOPEMA SARL

Marka SCOPEMA od samego początku, czyli od 1981roku związana była z motoryzacją. Firma w początkowym okresie zajmowała się produkcją foteli do samochodów wyścigowych, a także tworzyła fotele dla aut niskoseryjnych między innymi (Citroen Visa Chrono, Renault JP4, Renault 5  Belle Ile..) Od 1988 roku firma weszła do branży pojazdów kempingowych, gdzie szybko usytuowała się na pozycji lidera w produkcji foteli i kanap przeznaczonych do aut kempingowych. Wysoka jakość produktu, perfekcyjne dopasowanie i dbałość o detale to znaki rozpoznawcze marki. Scopema sprzedaje swoje produkty do ponad 20 krajów na całym świecie, a jej produkty cieszą się uznaniem zarówno wśród producentów aut kempingowych  jak i ostatecznych odbiorców. Oferta firmy jest bardzo szeroka i stale się rozrasta, marka SCOPEMA dała się poznać jako producent najszybciej reagujący na pojawienie się nowych modeli aut na rynku i dzięki temu stale utrzymuje pozycję lidera.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Adapter obniżający mocowanie dźwigni hamulca ręcznego Ford Transit V 2001-2013

Adapter obniżający mocowanie hamulca ręcznego, tak aby nie kolidował z fotelem w trakcie obrotu. Adapter dedykowany do wszystkich wersji i modeli Ford Transit od 2001 do 2013 roku.

Pod poniższym linkiem prezentujemy naszą autorską instrukcję montażu tego produktu:

https://www.facebook.com/pg/MotoBlendPoland/photos/?tab=album&album_id=401544130520519&__tn__=-UC-R

Cena 99,00 zł
Obrotnica fotela Renault...
  • Wyprzedaż!
  • -200,00 zł

Obrotnica fotela Renault Trafic III, Opel Vivaro II, Fiat Talento 2014- Lewa

Obrotnica fotela do Renault Trafic , Opel Vivaro i Fiat Talento. Obrotnica pasuje do wszystkich modeli i wersji od 2014 roku do bieżących.

Uwaga: Obrotnica fotela kierowcy jest dostarczana z adapterem podwyższającym, który pozwala uniknąć kolizji obracającego się fotela z dźwignią hamulca ręcznego.

Cena podstawowa 1 049,00 zł Cena 849,00 zł