Fotele i kanapy

Fotele i kanapy przeznaczone do aut kempingowych znacząco się różnią od standardowych siedzeń montowanych w autach osobowych i dostawczych. Kanapy w autach kempingowych łączą w sobie funkcję siedzenia wyposażonego w pasy bezpieczeństwa przeznaczonego do użytku podczas jazdy jednocześnie posiadając funkcje przekształcania w łóżko w kilku prostych ruchach.  Fotele dedykowane do aut kempingowych charakteryzują się podwyższonym komfortem i wyposażeniem zwiększającym wygodę podczas wielogodzinnych przejazdów jak i podczas odpoczynku na postoju. Wszystkie oferowane przez nas kanapy i fotele posiadają komplet atestów i homologacji wymaganych dla tego typu produktów na rynku Europejskim.

Fotele i kanapy

Aktywne filtry

Podwójny fotel obrotowy kanapa Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer 2006- Prawy

Podwójna obrotowa kanapa zastępująca prawy fotel pasażera. Kanapa pasuje do wszystkich wersji i modeli Fiat Ducato, Peugeot Boxer i Citroen Jumper od 2006 roku do modeli bieżących.

Uwaga: Ze względu na wysokość oparcia kanapa nie jest kompatybilna z górną półką w kabinie występującą w wersjach towarowych tych modeli aut.

Podana cena dotyczy kanapy bez tapicerki

Cena podstawowa 9 999,00 zł Cena 9 799,00 zł