Filtruj według

Cena

Cena

  • 549,00 zł - 2 349,00 zł

Model Auta

Model Auta

struktury kotwiczne

Struktury kotwiczne są elementami tworzącymi punkty kotwiczenia pasów bezpieczeństwa dla dodatkowych miejsc siedzących w autach kempingowych. Głównym zadaniem struktury kotwicznej jest stworzenie bezpiecznej bazy mocującej pasy bezpieczeństwa i uchwyty ISOFIX do elementów konstrukcyjnych auta. Oferowane przez nas struktury kotwiczne produkowane są przez wiodących Europejskich producentów i spełniają wszystkie wymagane prawem restrykcje. Zastosowanie w kamperze oferowanych przez nas struktur pozwala na w pełni legalne dodanie dodatkowych miejsc siedzących a zarazem pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni pod i za ławką  która tworzy siedzenia drugiego rzędu.

struktury kotwiczne

Aktywne filtry

Isofix do struktury kotwicznej Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer 2006-

ISOFIX dla struktury kotwicznej pasów bezpieczeństwa dla miejsc drugiego rzędu dedykowany do: Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer, od 2006 roku do wersji bieżących

Struktura ma komplet dokumentacji pozwalającej stworzenie na jej podstawie dodatkowych miejsc siedzących w kamper vanach bazujących na powyższych modelach aut.

Cena podstawowa 649,00 zł Cena 549,00 zł